Pārbaudītās ziņas
lat.mixnews.lv

"ABLV Bank", kuras akcionāri nolēmuši sākt bankas pašlikvidāciju, grupa martā un aprīlī pārtraukusi darba attiecības ar 295 darbiniekiem, pavēstīja bankas grupas komunikācijas vadītājs Artūrs Eglītis.

"Kopumā martā un aprīlī darba attiecības ir pārtrauktas ar 295 "ABLV Bank" grupas uzņēmumu darbiniekiem," sacīja Eglītis, piebilstot, ka darba attiecības pārtrauktas ar 236 "ABLV Bank" darbiniekiem, bet 59 darbinieki ir no bankas grupas uzņēmumiem - "ABLV Asset Management", "Pillar Contractor", "Pilllar Management", "Corporate Finance and Tax" un citiem.

Bankas grupā pirms darbinieku skaita samazināšanas strādāja 960 cilvēku, tostarp māmiņas, kuras devušās bērnu kopšanas atvaļinājumā.

Komentāri (5)

Mārtiņš Balodis
professional, pirms 9 mēnešiem
90%
PATIESI
Pa lielam raksts ir ticams, bet pēdējais teikums sačakarē visu avota uzticamību. Vai autors gribēja radīt iespaidu, ka ABLV aizslēgšana ir slikta, jo tiek atlaistas māmiņas? Laikam šis ir viens no ABLV atbalstītāju blogiem.
EMOCIONĀLA VALODA
0
0
Aija Krutaine
professional, pirms 9 mēnešiem
100%
PATIESI
Šo ziņu veidojusi ziņu aģentūra LETA, taču Mixnews to nenorāda. Ir labi saprast, no kurienes ziņas pārpublicētas, lai spētu novērtēt to uzticamību.
TRŪKST AVOTA
0
0
Lauma Gailite
beginner, pirms 8 mēnešiem
50%
PATIESI
0
0
Inga Springe
professional, pirms 8 mēnešiem
95%
PATIESI
Labi, ka ir norādīts informācijas avots. Objektivitātei būtu bijis labi pierakstīt arī vienu teikumu, kādēļ banka nonāca šādā situācijā - pašas rīcības dēļ, jo nespēja nokontrolēt "netīras" naudas plūšanu caur tās kontiem. Pēdējais teikums par māmiņām ir manipulācija. Ja banka būtu strādājusi labāk, neviens nebūtu bijis jāatlaiž.
EMOCIONĀLA VALODA
1
0
Mārtiņš Vaivars
professional, pirms 8 mēnešiem
85%
PATIESI
0
0